Pozycjonowanie stron Szczecin – liczą się tylko efekty

Według danych google‘a [1] codziennie ponad 758 tys. internautów ze Szczecina i okolicy szuka informacji w internecie. Jest to spora grupa Państwa potencjalnych klientów. Pozycjami w wyszukiwarkach zajmujemy się od kilku lat i mamy za sobą wiele udanych projektów. Potrafimy skutecznie skierować internautów we wskazane miejsce – przykładowo na adres Państwa strony.

W dzisiejszych czasach nikt już nawet nie ma wątpliwości jak ważna jest obecność biznesu w internecie, a zwłaszcza w tak zwanym “lokalnym internecie”. Nasz zespół od zawsze związany jest ze Szczecinem i naturalne jest dla Nas wspierać lokalne firmy.

Nie będziemy obiecywać “złotych gór“. Naszym zdaniem każdy ma swoje miejsce w internecie. Warto zachować zdrowy rozsądek i zdefiniować sobie realne cele. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Razem znajdujemy kompromis między kosztami a efektami. Kierujemy się zasadą, gdzie skuteczne pozycjonowanie nie musi być drogie.

Fryzjer, krawcowa, a może wymiana opon w Szczecinie?

Lokalne pozycjonowanie to najskuteczniejsza droga pozyskiwania klientów dla małych i średnich przedsiębiorców. Google oferuje ku temu bardzo dużo narzędzi. Algorytmy wyszukiwarek określają dziś pozycję “szukającego” ograniczając wyniki do jego najbliższej okolicy. Warto wspomóc ten proces korzystając z naszych usług.

pozycjonowanie stron szczecin
Widok na przepiękny Szczecin

Długa droga na szczyt

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach jest procesem złożonym i pracochłonnym. Ostateczny wynik jest składową wielu procesów jakie musi przeprowadzić zespół SEO. Najważniejsze jest jednak aby przed przystąpieniem do pracy naszkicować porządny plan pracy. Praca nad planem powinna zacząć się od ustalenia słów kluczowych oraz budżetu jakim dysponuje klient. Od trudności fraz oraz ich ilości będzie zależała dalsza strategia pracy. Na tym etapie liczy się współpraca z klientem, który zna swoją branżę najlepiej. Niektóre wybrane branże będą mogły skorzystać z zalet długiego ogona „long tail”, czyli słów kluczowych bardziej złożonych i szczegółowych. Z pewnością warto z tego korzystać podczas pozycjonowania lokalnego w Szczecinie. Nasze miasto jest dość rozległe obszarem więc wyszukania często mają zawęzić obszar do dzielnicy. W oparciu o nasze doświadczenie zdobyte przy wcześniejszych projektach wybierzemy dla Państwa najlepszą propozycję słów kluczowych w ramach budżetu.

Wszelkie zabiegi marketingowe w internecie charakteryzują się opóźnionym uzyskiwaniem efektów. Proces poprawy pozycji w wyszukiwarkach ma swoje początki w optymalizacji witryny pod kątem technicznym oraz edycji treści. Tutaj nie ma drogi na skróty. Należy zadbać o jakość gdyż jest to ważnym składnikiem sukcesu. I w zasadzie ten proces będzie trwał cały czas. Ulepszanie, modyfikowanie oraz dodawanie treści powoduje, że witryna żyje, a to daje potencjalnym klientom poczucie zaufania.

Ruch mobilny zyskuje na znaczeniu

Postęp technologiczny stawia nam nowe wyzwania. W 2019 roku ubyło ponad 1 milion polskich użytkowników internetu za pośrednictwem PC na rzecz urządzeń mobilnych. Porządek w wyszukiwarkach będzie zależny od tzw. “mobile friendly” witryny. Już teraz czas myśleć o tym czy nasza dotychczasowa witryna jest przyjazna dla smartfonów, ponieważ w niedługim czasie możemy utracić aktualną pozycję na rzecz innych bardziej zoptymalizowanych witryn.

Google moja firma i mapy

“Google moja firma” jest miejscem bardzo ważnym przy pozycjonowaniu lokalnym stron internetowych. Obecność firmy na tej platformie jest wręcz absolutnym obowiązkiem. Poprawne zaimplementowanie danych oraz umieszczenie odnośnika na mapie google’a sprawnie podniesie atrakcyjność i zarazem wiarygodność Państwa biznesu.

Wciąż macie Państwo wątpliwości? Warto skorzystać z darmowej wyceny pozycjonowania.

Prosimy podać nam kilka danych Państwa, a my przeprowadzimy krótki audyt i odezwiemy się do Państwa z naszą ofertą.