Domeny na sprzedaż

Proponujemy sprzedaż samych domen lub domeny wraz z usługą projektowania strony, uzupełniania treści ściśle powiązaną z pozycjonowaniem w wyszukiwarkach.

Obecnie na sprzedaż mamy następujące domeny:


adwokat-kancelaria.com.pl – sprzedaż poprzez platformę Aftermarket.pl

Domena dedykowana kancelarii adwokackiej z atrakcyjnymi słowami kluczowymi w nazwie.

wegielszczecin.pl – aktywna

Domena dedykowana dla składu opału w Szczecinie.

kostkabrukowa.szczecin.plaktywna

Domena przeznaczona dla składu kostki brukowej, polbruku, kamienia itp. oraz w mniejszym stopniu dla firm brukarskich.

Domena z dużym potencjałem. Optymalna główna proponowana fraza wyszukiwania to “kostka brukowa szczecin”. Fraza w rankingu google ma średnią konkurencję i średnio do 1000 wyszukiwań miesięcznie (licząc cały rok), dodatkowo mało stron spośród konkurencji wdraża nowoczesne rozwiązania SEO. Przy odrobinie zaangażowania klienta i pozostałej Naszej pracy orientacyjna pozycja do osiągnięcia to pierwsza strona wyników wyszukiwarki google – miejsca 3-8, Bing 3-6 miejsce. Dodatkowo, wiek domeny szacowany jest na ponad 15 lat.

Domena utrzymywana w stanie aktywnym, systematycznie aktualizowana zawiera treść dopasowaną pod przyszłą działalność. Obecnie jest na drugiej stronie wyników wyszukiwarki google co daje możliwość sięgnięcia zakładanych celów w stosunkowo krótkim czasie.

kostkagranitowa.szczecin.plaktywna

Podobnie jak poprzednia domena przeznaczona do składu kostki granitowej. Obecnie strona posiada wysoką pozycję pierwszej strony wyszukiwania z sporym potencjałem na 1-3 miejsce dla frazy “kostka granitowa szczecin”.

kostka.szczecin.plaktywna

Strona uniwersalna dedykowana dla składu materiałów brukarskich.

instalacje.szczecin.plaktywna

Bardzo ciekawa domena dla instalatorów, hurtowni bądź sklepów instalacyjnych.

Zapewniamy pełną obsługę klienta. Od budowy witryny, organizacji hostingu, certyfikatów SSL po zaawansowane technologię AMP dla stron mobilnych oraz skuteczne promowanie treści i reklamę.

W ramach usługi dodatkowej oferujemy przekierowanie Państwa witryny na nową domenę bądź stworzenie witryny od podstaw według życzenia. Dodatkowo możemy zaoferować wsparcie związane z budową pozycji w wyszukiwarkach (Google, Bing). Oferowane domeny są aktywne i zawierają treść związaną ściśle z tematyką słów kluczowych. Prezentują spory potencjał pod wysoką pozycję w wyszukiwarce na konkretne frazy.

Zbycie domen odbywa się na zasadzie cesji i dokumentowane jest fakturą VAT 23%.

Zapraszamy do kontaktu.