Domeny na sprzedaż

W naszej ofercie posiadamy również ciekawe domeny na sprzedaż. Zbycie możemy powiązać wraz z usługą projektowania strony, uzupełniania treści ściśle powiązaną z pozycjonowaniem w wyszukiwarkach.

Obecnie na sprzedaż mamy następujące domeny:


Domena dedykowana dla składu opału w Szczecinie.

kostkabrukowa.szczecin.plaktywna

Domena przeznaczona dla składu kostki brukowej, polbruku, kamienia, oraz dla firm brukarskich ze Szczecina i najbliższej okolicy.

Domena z dużym potencjałem.. Fraza w rankingu google ma średnią konkurencję oraz notuje do 1000 wyszukiwań miesięcznie (licząc cały rok). Analizując konkurencję można stwierdzić, że mało stron spośród podobnnych wdraża nowoczesne rozwiązania SEO. Przy odrobinie zaangażowania klienta i pozostałej naszej pracy orientacyjna pozycja do osiągnięcia to pierwsza strona wyników wyszukiwarki google – miejsca 3-8, Bing 3-6 miejsce. Dodatkowym autem jest wiek domeny szacowany na ponad 15 lat.

Obecnie domena utrzymywana w stanie aktywnym, systematycznie aktualizowana, zawiera treść dopasowaną pod przyszłą działalność. Obecnie jest na drugiej stronie wyników wyszukiwarki google co daje możliwość sięgnięcia zakładanych celów w stosunkowo krótkim czasie.

kostkagranitowa.szczecin.plaktywna

Podobnie jak poprzednia domena przeznaczona jest dla składu kostki granitowej. Obecnie strona posiada wysoką pozycję pierwszej strony wyszukiwania z sporym potencjałem na 1-3 miejsce dla frazy „kostka granitowa szczecin”.

kostka.szczecin.plaktywna

Strona uniwersalna dedykowana dla składu materiałów brukarskich.

instalacje.szczecin.plaktywna

Bardzo ciekawa domena dla instalatorów, hurtowni bądź sklepów instalacyjnych.

Zapewniamy pełną obsługę klienta. Od budowy witryny, organizacji hostingu, certyfikatów SSL po zaawansowane technologie AMP dla stron mobilnych i skuteczne promowanie treści.

W ramach usługi dodatkowej oferujemy przekierowanie Państwa witryny na nową domenę bądź stworzenie witryny od podstaw według ustaleń. Dodatkowo możemy zaoferować wsparcie związane z budową pozycji w wyszukiwarkach (Google, Bing). Oferowane domeny są aktywne i zawierają treść związaną ściśle z tematyką słów kluczowych. Prezentują spory potencjał pod wysoką pozycję w wyszukiwarce na konkretne frazy.

Zbycie domen odbywa się na zasadzie cesji i dokumentowane jest fakturą VAT 23%.

Zapraszamy do kontaktu.