Opracowanie tekstów, grafik wykresów o wysokiej wartości merytorycznej

Oferujemy nasze usługi z zakresu pisania tekstów oraz tworzenia publikacji. Nic lepiej nie wspomoże twojej pozycji w sieci jak aktualne, świeże i unikatowe teksty. Zlecając to agencji Adloop, zlecasz to osobom o sporym doświadczeniu. Współpracujący z nami redaktorzy dobrze czują się w tematach prawa, gospodarki, medycyny oraz rynku nieruchomości. Przy bardziej zaawansowanych tekstach konsultujemy treść ze specjalistami danej branży. Dla lepszego efektu wykonamy grafiki, zaproponujemy i zakupimy odpowiednie fotografie.

Cennik opracowania treści agencji Adloop:

  • Artykuł prosty

Cena: od 70 zł netto

Artykuł prosty zawiera ok. 6000 znaków i jest idealny jako zajawka na stronę główną lub facebook’a. Tematyka ogólna. Szybki termin realizacji. W cenie 1 zdjęcie.

  • Artykuł zaawansowany

Cena: od 170 zł netto

Branżowy artykuł rozbudowany do ok. 7000 znaków. Jego przygotowanie wymaga analizy i poszukiwania źródeł. Opatrzony analizą liczbową oraz wnioskami. Wiarygodny do dalszego linkowania i polecania. Tego typu artykuł jest często linkowany jako źródło wiedzy przez inne serwisy. Termin realizacji do 5 dni roboczych. W cenie 1 zdjęcie + grafika.

  • Artykuł profesjonalny

Cena: od 270 zł netto

Branżowy artykuł rozbudowany do ok. 7000 znaków. Jego przygotowanie wymaga analizy i poszukiwania źródeł. Artykuł konsultowany w zakresie specjalistycznych branż takich jak medycyna, prawo, finanse oraz księgowości. Podobnie jak poprzednio artykuł może służyć za źródło wiedzy zdobywając naturalne linkowanie.

  • Dodatkowe zdjęcie

Cena: 10 zł netto/ zdjęcie

Wszystkie publikowane zdjęcia opatrzone są licencją na użytkowanie do celów komercyjnych, klientowi przedstawimy 3 propozycje do wyboru wstępnie dopasowane do tematyki artykułu.

Za powyższe usługi wystawiamy faktury VAT 23%.